FAQ - Pytania ogólne

Kim jest broker ubezpieczeniowy?

Jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym, który reprezentuje interesy swojego Klienta. W Twoim imieniu przeprowadzamy konkurs ofert ubezpieczeniowych; negocjujemy warunki i ceny wszelkich ubezpieczeń, a następnie składamy rekomendację najkorzystniejszej oferty. Finalnie to jednak Ty, jako nasz Klient, podejmujesz decyzję, gdzie chcesz zawrzeć dane ubezpieczenie.

Dlaczego warto współpracować z Constans Broker?

Rynek ubezpieczeniowy w naszym kraju jest pełen zawiłości, my znamy go od podszewki, a nasza wiedza służy Klientom już od ponad 20 lat.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na lepsze warunki wynegocjowane dla naszych Klientów. Dla nas w biznesie liczy się rzetelność, uczciwość i przejrzystość działania – w każdej materii.

Wybierając się do lekarza chcesz trafić do najlepszego specjalisty, dlatego też specjalista powinien zająć się dobraniem odpowiedniego pakietu dla Twojej firmy. Przekonaj się sam. Niczego nie ryzykujesz – nasze wynagrodzenie nie jest i nigdy nie będzie opłacane z Twojej kieszeni.